SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

IK Lågans organisation
 
Styrelsen

IK Lågans styrelse för säsongen 2021/2022

Roll Namn Mail Tele
Ordförande Pernilla Gren pernillag@outlook.com 0734-424510
Ledamot Mia Nilsson Mia72nilsson@hotmail.se  
Ledamot Josefin Gren josefin.gren@icloud.com  
Ledamot Oliver Allemog

o.allemog@gmail.com

 
Ledamot Göran Nilsson goran.nilsson@nederman.se  
Ledamot Mia Tetens

tetensmaria@gmail.com

 
Ledamot Richard Hellström hellstrom.richard93@gmail.com  
Ledamot Daniel Sparr

daniel.sparr@live.se

 
Suppleant Anki Lindblad anki@lindblads.net  
Suppleant Sebastian Nilsson

sebastian.nilsson@aol.com

 
Styrelsen   styrelsen@iklagan.com  


Du kan som medlem från och med säsongen 2020/2021 läsa årsmöteshandlingar och styrelseprotokoll här på hemsidan.

 

Det krävs att du loggar in som medlem uppe till höger i menyn. När du loggat in kommer du att se fliken "Medlemsinfo" in översta menyn. 

Administration/ tävlingsgruppen
Ansvarig: Göran Nilsson
 

Domare

 
Funktionär
 
Cuper
Göran Nilsson, Magnus Rosvall, Anki Lindblad, Johannes Rosvall, Åse Persson, Eva Kylli, Linda Gustafsson
 
USM
 
Beachplanen
Vakant
Ekonomigruppen
Ansvarig: Oliver Allemog
 

Kiosken

Åse Persson, Linda Gustafsson

Revision
Rikard Tjäder, Katarina Persson, Andreas Pirsman
 
Newbody
Göran Nilsson
 
Folkspel
Kansliet
Marknadsgruppen
Ansvariga: Mia Nilsson & Josefin Gren
 

Arrangemang

Linda Nilsson, Jessica Tjäder

arrangemang@iklagan.com

 
Partnergrupp
Niclas Gustafsson, Anders Nilsson, Linda Bernsson, Johannes Rosvall, Johan Sandström
 
Trivselgrupp
 
 
Media
Oliver Allemog
Ungdomsgruppen
Ansvarig: Maria Tetens och Daniel Sparr
 

Lägerverksmahet

 
 
Barnrätt och värdegrund
 
 
Planering, uppföljning och rekrytering
 
 
Utbildning och mentorskap
 
 
Seniorgruppen

Ansvarig: Richard Hellström

 
Herr
Henrik Andersson
 
Dam
Pernilla Persson
 
 
Valberedningen

Ansvarig: Lena Persson

 
Ledamöter
Anders Nilsson, Lena Persson, Fredrik Allemog
 
 
Facebook
Huvudsponsorer
Folkspel
Gräsroten
Sponsorhuset