Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Styrelsen
Bakre raden; Anders, Joakim, Johannes. Främre raden; Lena, Marina, Fredrik, Anki.
IK Lågans styrelse för säsongen 2019/2020

Styrelsen

Namn

Mail

Ordförande

Anders Nilsson

anders.nilsson@norlandia.com

V. Ordförande


Sekreterare

Johannes Rosvall

johannes.rosvall@iklagan.com

Kassör

Fredrik Allemog

fredrik.allemog@sodra.com

Ledamot- Värdegrund

Marina Björk

m_bjork@hotmail.com

Ledamot- Ungdom

Joakim Knutsson joakim.knutsson@kaka.se

Ledamot- 

Magnus Ivarsson mange.ivarsson@gmail.com

Ledamot- 

Josefin Gren josefin.gren@icloud.com

Ledamot- Dam

Mia Nilsson

Mia72nilsson@hotmail.se

Suppleant

Anki Lindblad

anki@lindblads.net

Suppleant

Göran Nilsson

goran.nilsson@nederman.se

Styrelsen

styrelsen@iklagan.com

 
Facebook
Huvudsponsorer
Gräsroten
Sponsorhuset