SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

IK Lågans organisation
 
Styrelsen

IK Lågans styrelse för säsongen 2020/2021

Roll Namn Mail Tele
Ordförande Pernilla Gren pernillag@outlook.com 0734-424510
Ledamot Mia Nilsson Mia72nilsson@hotmail.se  
Ledamot Josefin Gren josefin.gren@icloud.com  
Ledamot Fredrik Allemog fredrik.allemog@sodra.com  
Ledamot Henrik Feldt henrik.feldt.78@gmail.com  
Ledamot Mia Tetens    
Ledamot Magnus Ivarsson mange.ivarsson@gmail.com  
Ledamot Lotta Knutsson    
Suppleant Anki Lindblad anki@lindblads.net  
Suppleant Göran Nilsson

goran.nilsson@nederman.se

 
Styrelsen   styrelsen@iklagan.com  


Du kan som medlem från och med säsongen 2020/2021 läsa årsmöteshandlingar och styrelseprotokoll här på hemsidan.

 

Det krävs att du loggar in som medlem uppe till höger i menyn. När du loggat in kommer du att se fliken "Medlemsinfo" in översta menyn. 

Administration/ tävlingsgruppen
Ansvarig: Göran Nilsson
 

Domare

 
Funktionär
 
Cuper
Göran Nilsson, Magnus Rosvall, Anki Lindblad, Johannes Rosvall, Åse Persson, Eva Kylli, Linda Gustafsson
 
USM
 
Beachplanen
Vakant
Ekonomigruppen
Ansvarig: Fredrik Allemog

Kiosken
Åse Persson, Linda Gustafsson

Revision
Rikard Tjäder, Katarina Persson, Andreas Pirsman

Newbody
Göran Nilsson

Folkspel
Kansliet
Marknadsgruppen
Ansvariga: Mia Nilsson & Josefin Gren
 

Arrangemang

Linda Nilsson, Jessica Tjäder

arrangemang@iklagan.com

 
Partnergrupp
Niclas Gustafsson, Anders Nilsson, Lena Persson, Johannes Rosvall, Johan Sandström
 
Trivselgrupp
Anna Alfredsson, Anne Schildt
 
Media
Oliver Allemog
Ungdomsgruppen
Ansvarig: Henrik Feldt och Lotta Knutsson
 

Lägerverksmahet

Kristina Ewald, Jeanette Ahlman, Mia Ottosson, Sofie Samuelsson
 
Barnrätt och värdegrund
Marina Björk, Elin Loven
 
Planering, uppföljning och rekrytering
Mia Tetens, Jennifer Ljungberg, Fredrik Grytsjö
 
Utbildning och mentorskap
 
 
Seniorgruppen
Ansvarig: Magnus Ivarsson

Herr
Magnus Ivarsson

Dam
Pernilla Persson

Rekrytering

Valberedningen

Ansvarig: Lena Persson

 
Ledamöter
Anders Nilsson, Lena Persson, Philip Lindblad
 
 
Facebook
Huvudsponsorer
Folkspel
Gräsroten
Sponsorhuset